Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

Bloomberg: Apple планує вбудувати в iPhone платіжні термінали

Apple планує вбудувати в iPhone платіжні термінали. Фото: Bagus Hernawan/Unsplash

Apple планує вбудувати в iPhone платіжні термінали. Фото: Bagus Hernawan/Unsplash

Американський техногігант Apple працює над розробкою нової функції для iPhone, яка дозволить використовувати смартфон як платіжний термінал без додаткового обладнання. Про це повідомляє Bloomberg.

Нова функція дозволить використовувати iPhone як платіжний термінал. Тобто для оплати достатньо буде піднести до смартфона банківську картку або інший смартфон з підтримкою безконтактної оплати. Система, ймовірно, використовуватиме чип із NFC-технологією, який наразі використовується для Apple Pay.

Bloomberg повідомляє, що нова функція може з’явитися через оновлення програмного забезпечення «в найближчі місяці». Очікується, що найближчим часом Apple випустить першу бета-версію оновлення iOS 15.4, а в широкий доступ вона вийде навесні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Повідомляється, що у компанії працюють над розробкою цієї функції ще з 2020 року, коли Apple придбала за близько 100 мільйонів доларів Mobeewave — канадський стартап, який розробив технологію для смартфонів, щоб приймати платежі за допомогою кредитної картки. Зазначимо, що зараз для того, щоб приймати платежі на iPhone, продавцям необхідно використовувати платіжні термінали, які підключаються до смартфону або зв’язуються з ним через Bluetooth.

Коментарі

Всі новини