Facebook Pixel

АМКУ дозволив віддати порт Херсона в концесію

Антимонопольний комітет України за підсумками конкурсу дозволив віддати в концесію держпідприємство «Херсонський морський торговельний порт» компанії «Рісоіл-Херсон» з Києва.

«Враховуючи те, що концесія не тягне за собою монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України, АМКУ надав дозвіл на заявлену концентрацію», — повідомляє пресслужба регулятора.

Сукупна частка учасників концентрації на ринку послуг з транспортної обробки вантажів у морських портах в сегменті виконання стивідорних робіт становить близько 2%.

Telegram Logo

Раніше повідомлялося, що Шостий апеляційний адміністративний суд Києва призупинив дію наказу Міністерства інфраструктури про визначення концесіонера морського торгового порту «Херсон».

Контекст. «Рісоіл-Херсон» подала заяву до АМКУ про придбання контролю шляхом отримання в концесію Херсонського морпорту наприкінці січня 2020 року. Згідно з концесійним договором, «Петро Ойл енд Кемікалс» та Risoil S планують здійснити спільні інвестиції в розвиток порту в розмірі близько 215,7 млн грн.

«Рісоіл-Херсон» було спеціально створено для участі в концесійному конкурсі компаніями «Петро Ойл енд Кемікалс» з Києва та Risoil SA з реєстрацією в Женеві. Компанія також здійснює діяльність з перевалки вантажів у морських торговельних портах «Чорноморськ» і «Південний». Компанія планує вести спільну діяльність з надання стивідорних послуг з держпідприємством «Херсонський морський торговельний порт» та Адміністрацією морських портів України.

Коментарі

Всі новини