IT

Для Android і для iOS. Альфа-версія відеодзвінків з'явилася в Telegram вже для обох платформ

Перемикатися між голосовим і відеодзвінком можна під час розмови

Перемикатися між голосовим і відеодзвінком можна під час розмови

У мессенджере Telegram почала працювати альфа-версія відеодзвінків. Повідомлення про це в блозі компанії з'явилося 14 серпня.

У ньому йшлося про те, що відеодзвінків в iOS-версії застосунка поки немає. Причина — повільна перевірка нової версії модераторами App Store. «Вони не впоралися зі своєчасною перевіркою новой версіі програми хоча ми відправили її в App Store на кілька днів раніше, ніж в Google Play», говорилося в блозі. Там же було написано, що користувачам, можливо, варто переходити з iOS на Android.

Але станом на 16 серпня, текст в блозі змінений (хоча його дата залишилася колишньою). зараз там йдеться, що альфа-версія дзвінків доступна на обох платформах.

Telegram Logo

«Telegram виповнюється сім років! Завдяки вам в цьому році Telegram досяг 400 000 000 активних користувачів і зараз є одним з 10 найбільш завантажуваних застосунків в світі. Щоб разом відсвяткувати сьому річницю, ми запускаємо першу версію функції, про яку ви просили, — ультрабезпечні і швидкі відеодзвінки », — йдеться в повідомленні.

1608-2.png

Для того, щоб почати відеодзвінок, необхідно натиснути на кнопку зі значком камери в профілі користувача. Перемикатися між голосовим і відеодзвінком можна під час розмови.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Також можна листуватися в чатах, не припиняючи відеодзвінок: його можна згорнути в невелике вікно в кутку екрану.

Для захисту даних в відеодзвінках використовується наскрізне шифрування. Щоб переконатися, що з'єднання безпечно, потрібно порівняти чотири емодзі, які бачать на екрані співрозмовники: якщо вони збігаються, дзвінок захищений.

Контекст. Бета-версія відеодзвінків в Telegram була запущена в червні 2020 го. Відео викликі будуть удосконалені і отримають більше можливостей в майбутніх версіях, «поки ми працюємо над запуском групових відеодзвінків в найближчі місяці», — йдеться в повідомленні.

Сервіс відеоконференцій Zoom оголосив, що наскрізне шифрування відеодзвінків буде забезпечено всім користувачам, а не тільки тим, у кого є платна підписка, як передбачалося раніше.

Компанія Facebook представила новий продукт Messenger Rooms, призначений для групових відеодзвінків, повідомляється в її блозі. Він дозволить влаштовувати відеодзвінки за участю до 50 осіб без обмежень за часом.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини