Facebook Pixel

Будівля кафе, офіс та завод з виробництва біоетанолу. Активи банку «Земельний капітал» пустять з молотка

Активи банку «Земельний капітал» продадуть на аукціонах. Фото: Finclub

Активи банку «Земельний капітал» продадуть на аукціонах. Фото: Finclub

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) до кінця жовтня планує провести аукціони з продажу активів АТ «КБ «Земельний капітал». Перший аукціон запланований на 25 жовтня. Про це повідомляється на сайті Фонду.

Серед лотів – нерухомість, що перебуває на балансі банку. Так, уже 25 жовтня відбудеться аукціон з продажу нежилої будівлі – кафе у місті Дніпро (вул. Роторна, 10) загальною площею 504,4 кв м. Початкова ціна – 9,02 млн грн.

Крім того, заплановані повторні продажі активів банку:

  • 18 жовтня відбудеться повторний аукціон з реалізації об’єкту недобудованого заводу з переробки кукурудзи на біоетанол у м. Золотоноша, що на Черкащині. До складу лоту також включено обладнання та інше майно. Початкова ціна лоту 184,02 млн грн.
  • 20 жовтня відбудеться повторний аукціон з продажу офісного приміщення загальною площею 144,4 кв. м у місті Дніпрі (просп. Пушкіна, 15), що знаходиться на технічному поверсі багатоповерхового житлового будинку. Початкова ціна лоту – 1,38 млн грн.
Telegram Logo

Усі торги пройдуть за англійською моделлю аукціонів. У них можуть взяти участь юридичні та фізичні особи. Кошти, отримані від продажу активів, Фонд спрямує на розрахунки з кредиторами АТ «КБ «Земельний капітал».

Контекст. У вересні Нацбанк ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку «Земельний капітал».

Коментарі

Всі новини