Facebook Pixel

«Метінвест» Ріната Ахметова оголосив про підвищення зарплат з 1 березня

Гірничо-металургійна монополія Ріната Ахметова «Метінвест» з 1 березня 2022 року підвищить заробітну плату виробничому персоналу українських підприємств.

Протягом 2022 року витрати на оплату праці у групі зростуть на 10%. Підвищення окладів поки що не зачепить керівників та управлінський персонал підприємств, а також співробітників керуючої компанії, повідомила прес-служба компанії.

«Цього року ми прийняли рішення підвищити зарплати раніше, ніж звичайно, — вже з 1 березня. Як і минулого року, ми також відзначимо співробітників, які зробили суттєвий внесок у реалізацію програми операційних покращень», — наводять слова директора Групи Метінвест Юрія Риженкова.

У квітні завершується етап щорічної оцінки персоналу за підсумками роботи у 2021 році. З 1 квітня за підсумками щорічної оцінки також буде переглянуто та встановлено нові індивідуальні доплати робітникам у розмірі від 5% до 25% окладу.

Повідомляється, що «Метінвест» відслідковує рівень інфляції та відтік кадрів у країні, тому рішення про перегляд зарплат буде вивірене. Протягом березня компанія застосує диференційований підхід до перегляду заробітних плат та повідомить, наскільки зростуть оклади різних категорій працівників.

«Ми робимо все, щоб Маріуполь розвивався, а у маріупольчан була гідна робота, гідна зарплата та щасливе життя. Мені хотілося б сказати всім співробітникам велике спасибі за працю, за відповідальність, а найголовніше — за любов до рідних заводів, до рідного міста і до нашої рідної країни», — наводить компанія слова акціонера Групи Метінвест Ріната Ахметова.

На лютий 2022 року, середня зарплата на українських підприємствах «Метінвесту» становить 22 тис. грн, що на 8% вище, ніж загалом у галузі, і на 26% вище за середню заробітну плату в Україні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉