Ахметов продав мережу «Паралель» – ЗМІ

Зараз під ТМ «Паралель» працюють 60 АЗС. Фото: «112 Україна»

Зараз під ТМ «Паралель» працюють 60 АЗС. Фото: «112 Україна»

Група СКМ, що належить Рінату Ахметову, продала свою мережу АЗС «Паралель». Про це повідомило видання enkorr з посиланням на джерело в керівництві компанії. Раніше про продаж мережі також говорили в банківських колах.

Менеджмент компанії офіційно поки не коментує цю інформацію.

Ім'я покупця мережі поки не відомо. За даними джерел, покупцем виступив або оптовий трейдер, або власник невеликої мережі, який бажає розвивати цей напрямок.

Telegram Logo

Про намір розлучитися з роздрібним паливним бізнесом СКМ говорила ще в 2013 році, коли мережа налічувала понад 140 станцій. Тоді вона оцінювалася в $120 млн. Можливість покупки мережі розглядали всі великі гравці ринку. Але вона так і не була продана, хоча за неї пропонували $100 млн.

У 2014 році внаслідок окупації значної частини Донецької і Луганської областей «Паралель» позбулася 78 станцій, а офіс компанії був переведений з Донецька в Запоріжжя.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

СКМ продовжила пошук покупців. Надходили різні пропозиції, за мережу пропонували $20-22 млн.

Контекст. Зараз під маркою «Паралель» працюють 60 АЗС в Дніпропетровській і Запорізькій областях, а також на підконтрольній Україні частини Донецької і Луганської областей. Крім того, компанія продає нафтопродукти в крупному і дрібному опті.

Додатково. Господарський суд Донецької області визнав банкрутом компанію «К.Енерго» Ріната Ахметова, яка до серпня 2019 року вона називалася «Київенерго», і приступив до її ліквідації.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини