Ахметов продав паливний бізнес за завищеною ціною невідомій компанії з Донбасу — ЗМІ

Фото: прес-служба мережі «Параллель»

Фото: прес-служба мережі «Параллель»

Фінансово-промисловий холдинг СКМ бізнесмена Ріната Ахметова продав компанії «Нафтаінвест 2020» корпоративні права на свою мережу автозаправних станцій «Параллель». За словами директора «Консалтингової групи А-95» Сергія Куюна, 60 станцій мережі Ахметов продав за понад $30 млн.

Як повідомили в пресслужбі СКМ, «Нафтаінвест» став власником компанії Ахметова з 13 листопада 2020 року і тепер саме ця компанія займатиметься розвитком бізнесу «Параллелі», пише агентство «Інтерфакс-Україна».

Водночас у повідомленні «Параллелі» йдеться, що новий власник планує підвищувати ефективність підприємства послуг, збільшувати обсяг продажу палива великим і дрібним оптом, модернізувати АЗК, при цьому він не порушуватиме ідею, яка була закладена при створенні бренду.

Telegram Logo

За словами власника «Нафтаінвест 2020» Олександра Дубініна, стати учасником ринку палива було його метою, що зайняло багато зусиль.

Quote«До теперішнього часу частково реалізувати мрію мені допоміг власний бізнес, а також система банківського кредитування. Припускаю, що не останню роль у вирішенні продавця вибрати саме нашу компанію зіграло моє бажання зберегти цей бренд, а також розвивати мережу «Параллель» в дусі і традиціях, які були закладені при її створенні», — заявив він.

За інформацією Куюна, Ахметов продав мережу своєму «земляку» (за словами Дубініна, він родом зі Сходу України), що вище в півтора рази, ніж пропонували інші претенденти. Куюн також додає, що крім покупки мережі необхідно мати ще кілька мільйонів доларів на викуп залишків продукції та подальшу операційну діяльність.

Ба більше, він нагадує про те, що джерела на ринку раніше говорили, що «Параллель» купить група інвесторів, яка володіє невеликою мережею «Піт Лейн» у Донецькій області. Варто також додати, що «Нафтаінвест 2020» зареєстрована за адресою вул. Провіантська, 3, де до 17 грудня 2018 року була «Паливна компанія« Піт-Лейн». За словами Дубініна, це збіг, однак зараз «Піт-Лейн» зареєстрована на вул. Набережно-Хрещатицькій, 7-А в Києві, тобто там, де була розташована «Нафтаінвест 2020» до того, як «переїхала» на Провіантську, 3.

Крім того, за словами Куюна, Дубініна не знають на ринку ні в якості менеджера, ні в якості акціонера будь-яких підприємств, крім компанії «Нафтаінвест 2020».

Quote«Поки невідомо, в чому ідея покупки «Параллелі», але те, що це не класична бізнес-логіка і розрахунок — однозначно. Одні вважають, що це легалізація доходів, як і у випадку з «Дніпром». Другі звертають увагу на збереження в бізнес-моделі ПУМБу... (Очевидно, про нього йдеться в інтерв'ю Дубініна)», — резюмував він.

Варто відзначити, що «Нафтаінвест 2020» зареєстрували лише 9 липня 2020 року з статутним капіталом 7,5 млн грн. Її власником є Олександр Дубінін.


Контекст. Раніше видання enkorr з посиланням на джерело в керівництві компанії повідомило, що група СКМ продала свою мережу АЗС «Паралель».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини