Facebook Pixel

«Азов» вдруге організує благодійний забіг

«Азов» вдруге організує благодійний забіг

«Азов» вдруге організує благодійний забіг

5 травня Асоціація родин захисників «Азовсталі» організує у Києві спортивно-фандрайзинговий захід «Біжу за «Азов» до 10-ї річниці від дня створення підрозділу. Про це повідомляє пресслужба «Азову».

Quote«5 травня бригада «Азов» відзначить дуже вагому та знакову дату – 10-ту річницю від дня створення підрозділу. За традицією, цей день є важливим для кожного азовця окремо та підрозділу в цілому. Його відзначення вже 10 років є непорушною традицією», — йдеться у повідомленні.

Відзначення 10-ї річниці заснування бригади буде присвячене памʼяті полеглих азовців та в підтримку захисників «Азовсталі», які майже два роки перебувають у полоні ворога.

Деталі проведення забігу «Біжу за «Азов»:

  • Благодійний забіг «Біжу за «Азов» проводитиметься на чотири відстані: 1 км, 3 км, 5 км, 10 км. Забіг лише офлайн в Києві. Початок о 14:00.
  • Обов'язкова реєстрація на сайті (благодійний внесок: 600 грн до 30.04. З 1.05 до 5.05 – 1000 грн. Виручені кошти спрямуються на бригаду «Азов»).
  • Тим, хто зареєструється на забіг, локацію буде повідомлено в листі-підтвердженні одразу після реєстрації. Щодо технічних питань стосовно оплати/реєстрації, якщо не надійде лист або не пройде оплата, – звертайтеся на аккаунт @timingevents (телеграм).
  • Окрім забігу, цього дня у Києві відбудуться й інші заходи – деталі їхнього проведення будуть анонсовані ближче до дати.
Подякувати 🎉