Facebook Pixel

ТОП–10 2024 українських пісень, що обʼєднують українців

The Page підібрав ТОП 10 українських композицій, що стали популярними, вражають емоційністю і талантом виконавців, надихають та підтримують нас під час війни.

KOZAK SYSTEM «Люди-Титани»

Це нове творіння, що віддзеркалює Незламних і Нескорених, які не зламалися під тиском серйозних травм, а навпаки, навчилися жити далі, знайти в собі сили та натхнення.

Quote«Люди-Титани — це ті, хто не втратив дух, знаходить нові перспективи та надихає інших», — зауважує Іван Леньо.

Пісня супроводжується потужним треком і відео, яке викликає мурашки по шкірі.

YAKTAK «Нижча зростом»

Фіналіст Нацвідбору на «Євробачення» презентував свій дебютний альбом «Під гітару», до якого увійшли хіти «Порічка», «Погляд», «Уночі», «Чекає вдома».

Альбом є своєрідним творчим щоденником, де кожен трек відображає етапи життя та емоційні переживання.

«Нижча зростом» — одна з пісень цього альбому, яка запрошує слухачів у світ кохання до сім'ї, коханої, музики та рідного краю.

KASATKA INGA «Україна»

Співачка представила рімейк на трек відомого андеграундного гурту Nokturnal Mortum, який протягом 30 років несе у світ глибоку українську культуру, музику та міфологію.

Гурт ADAM «Повільно»

Гурт потрапив у плейлисти українських слухачів з романтичною піснею «Повільно», яка зачаровує своєю мелодією та текстом, створюючи цілісну картину для всіх, хто колись кохав.

YAKTAK та KOLA «Порічка»

Це запальна хіп-хоп композиція, спільно створена молодими талантами YAKTAK та KOLA. Пісня присвячена ніжному та сповненому радості коханню, здатному викликати приємні спогади з минулого.

SadSvit та СТРУКТУРА ЩАСТЯ «Силуети»

Це драйвова пісня жанру синт-вейв з захоплюючою візуальною частиною, яка очолила топ у Spotify 2023 року, завоювавши серця слухачів як в Україні, так і за її межами.

Артем Пивоваров та Quest Pistols «Очі»

Неочікуване об'єднання Артема Пивоварова та легендарних Quest Pistols у пісні «Очі», які створили справжній романтичний хіт з глибоким вокалом та проникливою грою на гітарі.

MamaRika та KOLA «Люди»

Ця пісня спроможна розчулити кожного слухача.

Вона була написана від українців для українців, які через випробування війни змушені стати справжніми титанами, щоб досягти кінцевої мети — перемоги, свободи.

У кліпі на цю пісню використовувалися реальні кадри військової хроніки.

CHEEV «Де моя любов живе»

Незвична робота музиканта Cheev на тему кохання в умовах майбутнього та тамтешніх технологій.

Чи буде штучний інтелект настільки розумним, щоб зрозуміти сенс почуттів і зробити людину, яка пережила трагедію, знов щасливою? Це питання, якому присвячена робота музиканта у пісні «Де моя любов живе».

ENLEO «М'ятна ніч»

Робота музиканта з Донеччини розповідає про радість, навіть в тяжких ситуаціях, нагадуючи людям про життя до війни та майбутнє після неї.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉