Facebook Pixel

Пісні Євробачення-2024: топ-10 українських фіналістів від Суспільного

Пісні Євробачення-2024: топ-10 українських фіналістів від Суспільного

Пісні Євробачення-2024: топ-10 українських фіналістів від Суспільного

Суспільне Мовлення оголосило імена та назви пісень 10 фіналістів національного відбору на «Євробачення-2024». Почути обрані пісні українці зможуть у січні.

Одинадцятого учасника фіналу визначать серед учасників лонглиста, які не потрапили до списку фіналістів за результатами рейтингового онлайн-голосування у мобільному застосунку «Дія». Повний список фіналістів оприлюднять до 29 грудня.

До фіналу національного відбору увійшли:

  1. alyona alyona & Jerry Heil — Teresa & Maria.
  2. Drevo — Endless chain.
  3. INGRET — Keeper.
  4. MÉLOVIN — DREAMER.
  5. NAHABA — GLASSS.
  6. NAZVA — Slavic English.
  7. SKYLERR — Time is running out.
  8. YAGODY — Tsunamia.
  9. YAKTAK — Lalala.
  10. Ziferblat — Place I Call Home.

Фінал національного відбору відбудеться в лютому 2024 року у форматі телевізійного концерту. Як і в попередні роки, переможця або переможницю відбору, що представлять Україну на «Євробаченні-2024», визначать за результатами голосування журі та глядачів. Склад журі фіналу оберуть українці через онлайн-голосування.

Деталі «Євробачення-2024»

68-й пісенний конкурс «Євробачення» відбудеться у травні 2024 року у шведському місті Мальме. Гранд-фінал проведуть на стадіоні Malmö Arena у суботу, 11 травня. Півфінали, в одному з яких братиме участь і представник від України, відбудуться 7 та 9 травня.

Мальме прийматиме «Євробачення» вже втретє. До цього конкурс проводили в місті у 1992 та 2013 роках, останнього року Україну представила Злата Огнєвіч з піснею Gravity. Тоді виконавиця посіла третю сходинку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉