Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Бізнес-акваріум: у чому підозрюють Данила Гетманцева

Олег Гавриш
перший заступник головного редактора The Page

Як завжди, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії щодо відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, у бізнес-середовищі, у нашому акваріумі. Тут усі про всіх усе знають, іноді більше, ніж хотілося б.

Як розповіло джерело The Page в «Слузі народу», у партії активно обговорюється можливе звільнення голови комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева. Річ у тім, що Гетманцев багато років пропрацював помічником Володимира Сівковича, проти якого було запроваджено санкції США, а Велика Британія назвала його можливим учасником перевороту в Україні за участю російських спецслужб.

Quote«Багато депутатів зі «Слуги народу» прямо говорять, що численні незрозумілі рішенння Данила Гетманцева, які спричинили бурю негативу з боку малого та середнього бізнесу, можуть бути допомогою в розхитуванні ситуації всередині країни. Поки що це лише обговорення, але фактично можна констатувати одне: позиції Гетманцева останнім часом дуже похитнулися. Принаймні до його дій тепер підвищена увага й із боку однопартійців, і з боку ОП», — пояснив співрозмовник.

Як розповіло джерело в Офісі президента, останнім часом відносини влади та підприємця Ігоря Коломойського знову покращуються.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Сама історія взаємовідносин рухається синусоїдою. Одразу після приходу Володимира Зеленського до влади був «медовий місяць». Потім — конфлікт після звільнення голови ОП Андрія Богдана. І зараз – знову відновлення відносин. Поки що вдається знайти порозуміння в усіх сферах. Це стосується й феросплавної галузі, і нафтовидобутку, й інших важливих для Ігоря Коломойського активів», – сказав співрозмовник в ОП.

За його словами, спілкування між підприємцем і президентом поки що дуже обмежене.

Quote«Головний комунікатор – Тимур Міндич. Він буквально привозить записки від Ігоря Валерійовича. Пряме спілкування через месенджери, як раніше, принципово не відбувається через їхню ненадійність», – зауважило джерело.

Як розповіло джерело в Укрексімбанку, на момент розгляду скандального кредиту, виданого підприємцю Сергію Брюховецькому, його було віднесено кредитним комітетом банку до потенційно дефолтних.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Тобто в момент ухвалення рішення кредит було визнано дефолтним. Проте це не завадило CRO банку та решті членів правління позитивно проголосувати за видавання кредиту», — сказав співрозмовник.

Директором із ризиків (CRO) банку був Дмитро Каплюк — людина Євгена Мецгера, яка працювала з ним в Укргазбанку, а потім у наглядовій раді Укрексімбанку. Мецгер спочатку ініціював його призначення до наглядової ради банку, а потім — до правління.

The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Коментарі

Всі новини