Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Франції цього року очікують відновлення виробництва вина

Виробництво вина у Франції у 2022 році

Виробництво вина у Франції у 2022 році

Виробництво вина у Франції, як очікується, відновиться цього року після заморозків 2021 року, хоча посилення посухи може обмежити обсяги виробництва. Про це заявило 9 серпня Міністерство сільського господарства країни, повідомило Reuters.

Згідно з прогнозом міністерства, виробництво вина зросте на 13 – 21% — до 42,6 – 45,6 млн гектолітрів (гектолітр дорівнює 100 літрам або 133 стандартним пляшкам 0,75 л).

Прогнозний діапазон на 7% вищий за середній п'ятирічний показник.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У міністерстві повідомили, що в більшості регіонів виноробства країни погода для цвітіння винограду була сприятливішою, ніж торік. Виняток склали виноградники на Південному Заході, які постраждали від заморозків і граду.

«У цих умовах виробництво має тенденцію до збільшення, як порівняти з минулим роком, у всіх виноробних регіонах, за винятком Шаранта, – йдеться в повідомленні. – Однак ґрунтова посуха в поєднанні з аномальною спекою може обмежити це збільшення, якщо ці чинники збережуться до збирання врожаю».

Підписуйтесь на нас в Google News!

Загалом сільськогосподарський сектор Франції, найбільший у Європейському Союзі, побоюється збитків, що зростатимуть, через найсильнішу посуху в країні за всю історію спостережень.

Посуха вже вплинула на виноград у таких регіонах, як-от Ельзас на сході та Лангедок-Руссильйон на крайньому південному заході, і почала обмежувати потенціал урожаю в Бургундії.

У міністерстві додали, що виробництво в Бордо впаде нижче за середнє за п'ять років після того, як мороз і град пошкодили майже 10 тис. гектарів.

У Шампані врожай очікується вище за середній за п'ять років, чому сприяли дощі в червні та обмежена кількість хвороб винограду.

Винні регіони Франції

Винні регіони Франції


Коментарі

Всі новини