Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Привіт спонсору: влада Катару різко змінила пивні правила напередодні старту ЧС з футболу

Чемпіонат світу з футболу у Катарі

Чемпіонат світу з футболу у Катарі

Організатори чемпіонату світу з футболу в Катарі 2022 року заборонили продаж алкоголю на стадіонах. Окрім уболівальників від цього рішення постраждає компанія Anheuser-Busch InBev NV, чиє пиво Budweiser є офіційним спонсором ЧС з 1985 року. InBev заплатила ФІФА (FIFA) мільйони доларів за ексклюзивні права на продаж Budweiser на ЧС.

Раніше повідомлялося, що вболівальники зможуть купувати Budweiser усередині периметра стадіону – у спеціально відведених місцях – за три години до початку та одну годину після кожного матчу, але їм не дозволять брати пиво із собою на трибуни.

Турнір розпочинається 20 листопада.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Рішення ФІФА провести ЧС у такій далекій від футболу країні, як Катар, одразу викликало серйозну критику. Функціонерів ФІФА звинувачували в корупції, частково ці звинувачення підтвердилися, але рішення не було скасовано.

Доступність алкоголю була особливим приводом для критики через рішення ФІФА проводити ЧС у консервативній мусульманській країні, де заборонено публічні прояви кохання та сильних емоцій.

У Катарі заборонено продаж алкоголю майже в усіх ресторанах, не пов'язаних із висококласним готелем чи курортом. З дозволу роботодавця іноземні резиденти можуть купувати пляшки зі спиртними напоями для домашнього вжитку в єдиному магазині-складі авіакомпанії Qatar Airways на околиці Дохи.

В офіційному повідомленні ФІФА в Twitter йдеться, що рішення про заборону продажу пива на стадіонах було ухвалено «після переговорів між владою приймаючої країни та ФІФА». На стадіонах можна буде купувати лише безалкогольне пиво Bud Zero. «Організатори турніру цінують AB InBev за розуміння та постійну підтримку нашого спільного прагнення задовольнити всіх під час чемпіонату світу з футболу в Катарі», – такими словами закінчується твіт.

Ця заява ФІФА викликала бурхливу реакцію вболівальників, які написали в коментарях:

 • Що ви ще збираєтеся змінити з того, що було оголошено раніше?
 • ФІФА корумпована, поверніть футбол уболівальникам!
 • Найгірший господар у світі футболу з усіх боків. Гроші вбили футбол.
 • Це просто означає, що всі зберуться на фан-фестиваль і нап'ються, перш ніж вирушити на ігри.
 • Я сподіваюся, що Budweiser подасть на вас до суду за кожну втрачену копійку, яку вони витратили на спонсорування заходу, де вони навіть не можуть продавати свою продукцію, плюс вимагатиме значної компенсації. Це вам за те, що ви провели чемпіонат світу в такій країні. Корупція кермує!
 • Далі будуть заборонені всі вболівальники з різних країн, люди, які демонструють відкриту шкіру, люди, які посміхаються та веселяться… Це вам мої підказки, #WorldCupQatar!
 • Вам необов'язково пити алкоголь, щоб насолоджуватися футболом, але в людей має бути вибір. Це частина футбольної культури. Знов-таки в Катарі нульова футбольна культура.
 • Вітаємо ФІФА! Коли фанати мають стати на коліна?
 • А як щодо вболівальників, які бронювали квитки, думаючи, що матимуть доступ до пива на стадіонах?
 • Чемпіонат починається за 48 годин. Що далі? За 24 години буде оголошено, що жінкам можна розважатися в готелях, але не можна відвідувати стадіони?
 • Чемпіонат світу має стати святом і зустріччю різних культур на святі футболу. Як це може працювати в такому нетерпимому суспільстві? Повага до культури працює в обидві сторони, це стосується не лише алкоголю.
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини