Facebook Pixel

Світовий банк зібрав для України пакет екстреного фінансування на $723 млн

Рада виконавчих директорів Світового банку (СБ) затвердила пакет додаткової бюджетної підтримки «Фінансування на відновлення в умовах складної економічної ситуації в Україні (FREE Ukraine)» у розмірі $489 млн. Цей пакет складається з додаткової позики на $350 млн і гарантій у розмірі $139 млн.

Також мобілізується грантове фінансування в розмірі $134 млн і паралельне фінансування в розмірі $100 млн, що в сумі дає $723 млн.

«Ця допомога у форматі швидкого фінансування дасть змогу уряду надавати критично важливі послуги українським громадянам: забезпечити заробітну плату працівникам лікарень, пенсії для людей похилого віку та соціальні програми для вразливих верств населення», — наголошується в повідомленні СБ.

Нагадаємо: у спільній заяві МВФ і СБ від 2 березня йшлося про те, що група СБ готує пакет підтримки для України на суму $3 млрд у найближчі місяці, починаючи з прискореного надання щонайменше $350 млн для підтримки бюджету. Виділення цих коштів мало бути затверджено впродовж тижня. Потім має бути виділено $200 млн для швидкої підтримки охорони здоров'я та освіти.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉