Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

До пів мільярда гривень збитків: на Хмельниччині незаконно видобували корисні копалини

Поліція розслідує факт незаконного видобутку 30,5 тис. тонн гіпсу та вапняку на Хмельниччині. Фото: Нацполіція

Поліція розслідує факт незаконного видобутку 30,5 тис. тонн гіпсу та вапняку на Хмельниччині. Фото: Нацполіція

Правоохоронні органи викрили факт незаконного видобутку гіпсу та вапняку на території природно-заповідного фонду на Хмельниччині. За даними поліції, йдеться про 30,5 тис. тонн корисних копалин і збитки державі в сумі понад 432 млн грн.

Quote«Правоохоронці встановили, що на ділянці площею майже 5 га одне з підприємств області видобувало поклади гіпсу та вапняку. Видобуток корисних копалин здійснювався за межами спеціального дозволу на користування надрами та акту про надання гірничого відводу для розроблення родовищ», — повідомила пресслужба Нацполіції.

Правоохоронці провели обшуки на підприємстві та в кар’єрі. Їм вдалося вилучити документацію, яка свідчить на підтвердження факту незаконного видобутку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Організаторам і учасникам протиправних дій загрожує до шести років в’язниці. Кримінальне провадження розслідується за ч. 2 ст. 197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво), ч. 3 ст. 240 (порушення правил охорони або використання надр, незаконне видобування корисних копалин) Кримінального кодексу України.

Коментарі

Всі новини