Facebook Pixel

Ринок землі: обсяг угод за тиждень збільшився у 2,2 раза

Обсяг угод на ринку землі за тиждень збільшився у 2,2 раза. Фото: Viateur Hwang/Unsplash

Обсяг угод на ринку землі за тиждень збільшився у 2,2 раза. Фото: Viateur Hwang/Unsplash

Обсяг земельних угод за тиждень збільшився у 2,2 раза. Загалом з 1 липня — початку функціонування ринку землі — і до 19 листопада в Україні здійснено 47 777 земельних транзакцій на ділянки сільгосппризначення загальною площею 119 894 га. Про це повідомляється на сайті Міністерства агрополітики та продовольства.

Найбільше угод зареєстровано в Харківській, Кіровоградській і Дніпропетровській областях. За сумарною площею проданих земельних ділянок лідирує Харківська область — 16,2 тис. га.

Найвища середня ціна гектара землі в Київській області — 96,4 тис. грн. За нею йдуть Львівська — 95,6 тис. грн та Івано-Франківська — 49,4 тис. грн. Найдешевше землю можна придбати в Кіровоградській (5,4 тис.), Закарпатській (6 тис.) і Луганській (8,6 тис.) областях.

Telegram Logo

Контекст. На початку вересня The Page писало, що за два місяці, які минули із часу відкриття ринку землі, найстрашніші прогнози не виправдалися: українці не поспішають продавати ділянки за безцінь і вважають за краще надавати їх в оренду, очікуючи зростання вартості, як це вже сталося в сусідніх країнах.

Коментарі

Всі новини