Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Маск подав зустрічний позов до Twitter на 164 сторінках

Ілон Маск позивається до Твіттера. Фото: ixbt.com

Ілон Маск позивається до Твіттера. Фото: ixbt.com

Ілон Маск подав позов щодо компанії Twitter, яка раніше ініціювала розгляд у справі про правомірність відмови Маска від завершення угоди щодо купівлі соціальної мережі на $44 млрд. Про це повідомила The Guardian.

Позов Маска було подано в п'ятницю, 29 липня, за кілька годин після того, як суд штату Делавер вирішив розпочати п'ятиденний судовий розгляд 17 жовтня, щоб визначити, чи може Маск відмовитися від угоди.

Позов Маска складено на 164 сторінках. Його не буде у відкритому доступі, проте за рішенням суду незабаром може бути опубліковано відредаговану версію.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Також у п'ятницю на Маска подав до суду один з акціонерів Twitter, який просить суд наказати мільярдеру закрити угоду, визнати, що він порушив свої зобов'язання перед акціонерами Twitter і присудити компенсацію за завдані збитки.

У позові стверджується, що Маск несе фідуціарні зобов'язання перед акціонерами Twitter через його 9,6% акцій компанії та тому, що угода про поглинання дає йому право вето на багато рішень компанії. Позов подав Луїджі Кріспо, якому належить 5500 акцій Twitter.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Нагадаємо, Маск, найбагатша людина у світі та виконавчий директор Tesla, заявив 8 липня, що відмовляється від поглинання, і звинуватив Twitter у порушенні угоди. Компанія нібито надала неправдиві дані про кількість підроблених облікових записів на її платформі.

Коментарі

Всі новини