Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Наступного тижня стартує продаж марки «Українська мрія» з літаком Ан-225

Купити марку з «Мрією» можна буде на пошті вже з 28 червня. Фото: Укрпошта

Купити марку з «Мрією» можна буде на пошті вже з 28 червня. Фото: Укрпошта

«Укрпошта» запустить у продаж марку «Українська мрія», присвячену найбільшому у світі літаку АН-225 «Мрія», який був знищений росіянами на аеродромі в Гостомелі. Марка «Мрія» задумувалась ще до війни.

Купити марку можна буде вже наступного тижня — з 28 червня, повідомив гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський.

Quote«Можна знищити літак, але Мрію — ніколи! В лютому орки забрали Ан-225 «Мрія», найбільший та найпотужніший транспортний літак у світі, але українська мрія — це значно більше, ніж літак. Це сотні нових літаків, мільйони талановитих дітей і перемоги України — в спорті, науці та техніці», — написав він у Telegram.

За словами Смілянського, з 28 червня Мрія втілиться в мільйонах марок. Того ж дня відбудеться спецпогашення марки у всіх відділеннях.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Ескіз нової марки створила 11-річна Софія Кравчук із Любомля Волинської області — призерка Всеукраїнського конкурсу малюнків та фотографій «Що для мене Україна?» у 2021 році.

"Це Україна очима дитини — квітуча, мрійлива й недосяжна», — зазначив очільник "Укрпошти".

Підписуйтесь на нас в Google News!

За його словами, тираж марки — 3 млн, придбати її можна буде у відділеннях Укрпошти або в онлайн-магазинах. Деталі продажу обіцяють повідомити у понеділок. Утім, вже відомо про деякі обмеження продажу.

Quote«Один клієнт — не більше 2 маркованих аркушів, 5 конвертів, 5 листівок. 28 червня — Погашення штемпелями «Перший день» в Києві та Гостомелі. Спецпогашення «Українська Мрія» — у всіх філіях», — повідомив Смілянський.

Коментарі

Всі новини