Facebook Pixel

Чорна п'ятниця: коли в Україні розпочнеться період знижок

Коли Чорна п'ятниця 2021 року в Україні: дати початку в різних магазинах. Фото: unsplash / @ belart84

Коли Чорна п'ятниця 2021 року в Україні: дати початку в різних магазинах. Фото: unsplash / @ belart84

У 2021 році Чорна п'ятниця (black friday) припадає на 26 листопада. Однак магазини в Україні здебільшого розпочинають період знижок уже з понеділка, 22 числа.

Так, наприклад, маркетплейс Rozetka, згідно з інформацією на його сайті, запускає знижки з 00:00 22 листопада. Рішення запустити знижки цього дня вирішили й магазини електроніки та побутової техніки «Цитрус», «Фокстрот», а також «Алло», де вони триватимуть до 28 листопада, а в Comfy — з 22 до 29 листопада. Знижки з 22 листопада пропонують також такі продавці, як магазин косметики Brocard, магазин товарів для дому JUSK, де вони діятимуть до 28 числа.

Водночас деякі продавці почали пропонувати знижки ще раніше — наприклад, в онлайн-магазині Answer акція діє вже зараз і триватиме до 27 числа, а ювелірний магазин Sova розпочав їх 9 листопада та продовжить до 30-го.

Telegram Logo

Контекст. Раніше ми повідомляли, що багато магазинів продовжують марафон знижок і після Чорної п'ятниці — ще й у кіберпонеділок (Cyber Monday), коли продажі та акції переважно орієнтовані на покупки онлайн.

Коментарі

Всі новини