Facebook Pixel

Якою буде програма нового сезону Ukrainian Fashion Week FW22-23

Мода

Автор

Оргкомітет Ukrainian Fashion Week оголосив програму нового сезону FW22-23

Цього року Ukrainian Fashion Week святкує 25-річчя. Український Тиждень моди було засновано у 1997-му і він став першим на території Центральної Європи і пострадянському просторі.

ufw-fw22-23-anons-2.jpg

Ювілейний рік розпочнеться новим сезоном показів колекцій FW22-23. Він пройде з 3 по 6 лютого і відбудеться у форматі phygital. Дивитися покази можна буде завдяки онлайн-трансляції на медіасервісі MEGOGO та діджитал-платформах UFW. Представники медіа, баєри, клієнти брендів та інфлюенсери зможуть ознайомитися із колекціями дизайнерів offline, дотримуючись карантинних обмежень.

Цей сезон є стане п’ятдесятим в історії UFW. Український Тиждень моди вже має власний рекорд: за цей час тут відбулось понад 1600 показів та презентацій колекцій більше ніж 400 брендів.

Цього року нас чекає цікава програма. Також традиційно в окремий день UFW FW22-23 буде представлена програма New Generation of Fashion, коли свої роботи продемонструють дизайнери-учасники платформ New Names та Fresh Fashion, а також випускники українських приватних fashion-шкіл.

Програма нового сезону Ukrainian Fashion Week FW22-23

Програма нового сезону Ukrainian Fashion Week FW22-23

Голова Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська відмітила сучасні пріоритети Тижня моди: «Це — sustainability, діджиталізація, різноманітність та інклюзивність. Саме на них зараз будується українська та світова fashion-індустрія».

Вік джазу. Колекція Gasanova Осінь-Зима 2022/23 Мода

Вік джазу. Колекція Gasanova Осінь-Зима 2022/23

Bad Boy. Колекція бренду Zvoli Мода

Bad Boy. Колекція бренду Zvoli

Відповідальний дизайн: як інклюзивність йде на користь усім Дизайн

Відповідальний дизайн: як інклюзивність йде на користь усім