Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Сільпо» внесли до переліку найкращих магазинів Європи за креативний дизайн

Креативний дизайн «Сільпо» відзначили у Європі. Фото: пресслужба Fozzy Group

Креативний дизайн «Сільпо» відзначили у Європі. Фото: пресслужба Fozzy Group

Три супермаркети «Сільпо» потрапили до списку найкращих магазинів Європи за інноваційний дизайн.

Профільний журнал про роздрібну торгівлю European Supermarket Magazine (ESM) у щорічному списку Europe’s Finest Store обирає найбільш разючі інноваційні дизайнерські концепції магазинів, які було відкрито або оновлено на європейському ринку ритейлу.

«Cільпо» — один із небагатьох великих мережевих продовольчих ритейлерів, який створює індивідуальний тематичний дизайн для кожного магазину. Нині в мережі понад 100 тематичних дизайнерських супермаркетів і 4 делікатес-маркети Le Silpo. Мережа вже вшосте потрапляє до списку найкращих.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У 2022 році редакція ESM обрала 32 найкращі магазини з 15 країн Європи, а «Сільпо» знову став єдиним українським ритейлером, магазини якого потрапили до списку найінноваційніших.

Окрім України, до цьогорічного переліку потрапили супермаркети з Австрії, Німеччини, Данії, Португалії, Швейцарії, Нідерландів, Франції, Бельгії, Італії, Болгарії, Словенії, Фінляндії, Ірландії та Польщі.

До списку Europe’s Finest Store 2022 потрапили три супермаркети «Сільпо»:

Підписуйтесь на нас в Google News!
  • «Сільпо» в стилі дизельпанк (Харків) — з естетикою наукової фантастики. Магазин був нещодавно пошкоджений ракетним ударом із боку рф, але зараз його відновлено та відкрито.
  • «Сільпо» за мотивами театру Кабукі (Умань) — з антуражем традиційного японського театру: екзотичні костюми та розкішні декорації.
  • «Сільпо», присвячений Бразилії (Київ) — дизайн просякнутий дикими амазонськими джунглями та святковим Ріо-де-Жанейро. Світлину із цим супермаркетом ESM розмістив на обкладинці цьогорічного журналу.
Фото із «Сільпо» в бразильському стилі ESM розмістив на обкладинці  журналу. Фото: пресслужба Fozzy Group

Фото із «Сільпо» в бразильському стилі ESM розмістив на обкладинці журналу. Фото: пресслужба Fozzy Group

«Сільпо» з 2017 року представляє Україну на мапі інноваційних дизайнерських ритейл-концепцій Європи. Кожен супермаркет — це нова цікава концепція та історія.

European Supermarket Magazine включає «Сільпо» до Europe’s Finest Store вже шостий рік поспіль:

  • у 2021 році до рейтингу увійшли: «Сільпо» з Одеси та Київської області — за мотивами «Маленького принца» в стилі Америки 50-х і Re Cycling;
  • у 2020 році — три київські «Сільпо»: у стилі Ван Гога, у стилі світ Мавки та Муркотиковому стилі;
  • у 2019 році — це магазини в стилі стімпанк (Вишгород), у стилі Дикий Захід (с.Стоянка, Київська обл.) та в стилі космос (Харків);
  • у 2018-му ESM відзначив Le Silpo в Одесі;
  • у 2017 році до рейтингу увійшли: «Сільпо» в стилі Ямайка (Бровари), Аліса в Дивокраї (Львів) та «Сільпо» в стилі лофт-панк (Київ).

Коментарі

Всі новини