Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Закрийте небо, а на землі ми самі впораємося». Олена Зеленська звернулась до світових ЗМІ зі свідченнями про війну

Звернення Олени Зеленської до світових ЗМІ: Зніміть білі рукавички і закрийте небо над Україною. Фото: офіційний сайт Президента України

Звернення Олени Зеленської до світових ЗМІ: Зніміть білі рукавички і закрийте небо над Україною. Фото: офіційний сайт Президента України

Перша леді України Олена Зеленська опублікувала відкритий лист до світових ЗМІ, у якому знову закликала світ ухвалити рішення про закриття неба над Україною через вторгнення росії.

За її словами, це відповідь на численні звернення на представників ЗМІ з усього світу з проханням про інтерв’ю з нею. Лист опублікував офіційний сайт Президента України.

Свою відповідь Перша леді написала як свідчення для ЗМІ. За її словами, Росія обманює світ, коли каже, що «не веде війну проти мирного населення».

Олена Зеленська нагадала західним країнам, що у нас від вибухів гинуть усі — діти, жінки, хворі і немічні, люди похилого віку.

The Page публікує основні меседжі з листа Першої леді:

  • «Я свідчу: попри запевнення пропагандистів Кремля, які називають це вторгнення «спецоперацією», – це вбивство мирних людей!».
  • «Я хочу донести до світу: війна в Україні – це не війна «десь там». Це війна у Європі й на кордонах із ЄС. Україна зупиняє силу, яка вже завтра загарбницьким способом може увійти у ваші мирні міста. Якщо не спинити Путіна, який погрожує розпочати ядерну війну, у світі взагалі не залишиться безпечного місця».
  • «Я свідчу: наші жінки та діти тепер живуть у бомбосховищах та підвалах. Ви, певне, бачили ці знімки з київського та харківського метро, де люди лежать долі разом із малечею та домашніми улюбленцями. Для когось – ефектні кадри, але для українців уже тиждень – це нова страшна реальність. Є міста, у яких сім’ї не можуть вийти з бомбосховищ по кілька діб.»
  • «Я свідчу: ця війна ведеться проти мирного населення не тільки обстрілами: люди, які залежать від постійного лікування та догляду, не можуть його якісно отримати».
  • «Я свідчу: хоч нападник приховує, але втрати російських військових сягають тисяч життів. Ми створили гарячу лінію для російських матерів, щоб вони дізналися – їхні сини не на навчаннях, як кажуть їм у Кремлі, а гинуть при спробі захопити Україну».
  • «Я свідчу: Україна хоче миру! Україна оборонятиметься й ніколи не капітулює. Що нам потрібно – закрийте небо! Зніміть білі рукавички, ви все одно не зможете зберегти нейтралітет. Бо наступним Путін може прийти до вас. Закрийте небо, на землі ми самі впораємося».

Олена Зеленська також звернулась з проханням до ЗМІ світу писати правду про те, що відбувається в Україні. Адже в інформаційній війні, яку розгорнула РФ, спростовується навіть сам факт вторгнення, — тому кожне свідчення надважливе.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини