Facebook Pixel

РНБО заявила, що акція антивакцинаторів має російський слід

QR-код на плакатах на акції антивакцинаторів веде на сайт «Єдиної Росії». Фото: Ратинський В'ячеслав / УНІАН

QR-код на плакатах на акції антивакцинаторів веде на сайт «Єдиної Росії». Фото: Ратинський В'ячеслав / УНІАН

Сьогоднішня акція антивакцинаторів, яка відбулася в Києві, має російський слід. Про це повідомляється на сайті Ради нацбезпеки та оборони.

Підтвердженням цих відомостей центр протидії дезінформації при РНБО вважає QR-код із переходом на вебсайт російської політичної партії «Єдина Росія», який противники вакцинації COVID-19 розмістили на плакатах «Стоп QR-код» під час чергового маршу.

Також було виявлено російську інформаційну спецоперацію, спрямовану на максимальне перешкоджання вакцинації населення України. Зокрема, у соціальних мережах і месенджерах, а також на Telegram-каналах поширюються повідомлення про начебто негативні наслідки вакцинації.

Telegram Logo

Додатково. У РНБО рекомендують усім, хто має сумніви щодо необхідності щеплень, вивчити всю інформацію про доступні вакцини з офіційних джерел їх безпосередніх розробників, проконсультуватися із сімейним чи приватним лікарем або зателефонувати на гарячу лінію МОЗ, щоб отримати додаткову інформацію.

Контекст. Попри арешт ватажка антивакцинаторів Остапа Стахіва, 24 листопада о 10:00 під стінами Ради стартував мітинг противників вакцинації. Його організатором виступив рух «Права людини», який заснував Стахів.

Коментарі

Всі новини