Facebook Pixel

Нові санкції ЄС стосуватимуться 90 іноземних компаній, зокрема з Китаю

Новий пакет санкцій ЄС проти росії містить обмеження проти майже сотні іноземних компаній, які допомагають москві ухилятися від санкцій.


Зокрема, низка компаній у новому санкційному пакеті походять з Китаю, розповіла президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн в інтерв’ю ZDF.


Вона заявила, що Євросоюз серйозно налаштований покласти край ухиленню росії від західних санкцій.


Quote«Саме тому в одинадцятому пакеті санкцій у нас понад 90 компаній по всьому світу, щодо яких ми маємо чіткі докази того, що вони порушують санкції, тобто постачають санкційні товари безпосередньо до росії з Європейського Союзу, в обхід через треті країни», — уточнила президентка Єврокомісії.


За її словами, у списку присутні «близько восьми» компаній, зареєстрованих у Китаї.


Quote«Це не означає, що вони мають бути китайськими компаніями. Це компанії, які існують частково на папері і мають власників, які походять із інших країн. Але вони зареєстровані в Китаї, і тут ми будемо чіткими», — запевнила посадовиця.


У 11-му пакеті санкцій ЄС вперше запропонував механізм впливу на треті країни, які вважають причетними до обходу обмежень з боку рф та допомоги країні-агресору імпортувати товари подвійного призначення.


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉