Facebook Pixel

Зеленський звернувся до американців через найпопулярніший телеканал республіканців

Інтерв'ю Зеленського телеканалу Fox

Інтерв'ю Зеленського телеканалу Fox

Президент Володимир Зеленський в інтерв'ю телеканалу FOX News запросив президента Байдена та лідера республіканської партії Дональда Трампа відвідати Україну та на власні очі побачити, що знаходиться на передовій «цій трагедії». Інтерв'ю було опубліковано сьогодні, 23 лютого. Інтерв'ю вів головний політичний ведучий FOX News та виконавчий редактор програми «Спеціальний репортаж» Брет Байєр.

Байєр зустрівся із Зеленським недалеко від лінії фронту в Харкові, «загалом за кілька кілометрів від важких боїв. Далекі артилерійські постріли та вибухи супроводжували інтерв'ю і весь ранок, поки команда готувалася до інтерв'ю», – повідомив він.

Зеленський погодився з тим, що російський народ може досягти змін усередині своєї країни і повалити Путіна, але це завдання залишається довгим і важким, особливо тому, що «Путін боїться тільки сильних і не сприймає жодної слабкості», а це означає, що Україна має бути «сильною на полі бою».

Відставку головкому ЗСУ Валерія Залужного Зеленський пояснив необхідністю «перезавантаження». «Таке перезавантаження управління верховного головнокомандувача Збройних сил — це нам дуже було потрібно. Не йдеться про якесь перезавантаження напряму наших дій. Ми просто говоримо, що деякі речі не змінилися останнім часом.»

Присвоєння Залужному звання Героя України він пояснив тим, що той «захистив країну». «Він захистив наш народ, нашу країну. Тому я надав йому звання Героя України. Я йому дуже вдячний», – сказав Зеленський.

Коли його запитали про втрати, які зазнала Україна, Зеленський відповів туманно, пославшись на «десятки тисяч» і сказавши, що вони набагато менші, ніж у противника: «Росія втрачає п'ять солдатів на кожного вбитого українського солдата».

Відповідаючи на запитання щодо його послання до Конгресу, Зеленський сказав, що вдячний за все, що зробили президент і Конгрес. «Моє послання таке: якщо вони хочуть бути дуже прагматичними, то ціна, яку ми просимо зараз підтримати, менша, ніж вона буде в майбутньому… Вони платитимуть набагато більше, набагато більше».

Інтерв'ю Зеленського телеканалу Fox (відео)

Щодо виборів Зеленський сказав, що він їх не скасовував, але під час війни діє закон, який не дозволяє їх проводити. Він також сказав, що з огляду на його нинішню популярність і якби вибори відбулися сьогодні, він «був би переобраний народом».

Говорячи про побоювання американців щодо корупції в Україні, Зеленський сказав, що «все чисто», зазначивши, що вони йшли за реформами, яких вимагає Європейський союз. Однак під час війни важко проводити нові складні антикорупційні реформи.

На питання, коли, на його думку, війна закінчиться, Зеленський відповів, що «світ насправді не готовий до того, що Путін може втратити свою владу. Світ боїться змін у Російській Федерації".

«Путін порушив усі червоні лінії. Він неадекватна людина, він становить загрозу для всього світу. Коли світ зрозуміє це, одразу війна закінчиться», – резюмував Зеленський.

***

Фахівець із комунікацій Ярина Ключковська назвала це інтерв'ю великим успіхом для України.

Вона пояснила, що Fox – найрейтинговіший телеканал у США. Програма Special Report, в якій вийшов 5-хвилинний сюжет та фрагменти інтерв'ю, збирає від 900 тисяч до 1,2 млн глядачів.

Важливо також і хто дивиться. Fox – це телевізійна цитадель консервативних республіканців, і з січня 2021 року він уже не підтримує Трампа. Саме з цього каналу минулої осені звільнили Такера Карлсона – улюбленця всіх трампістів та дрімучих агресивних консерваторів. Того самого, який нещодавно брав інтерв'ю у Путіна.

"Республіканська база обожнює зброю – і їм показали мужніх гарних чоловіків зі зброєю. Їм показали уривки з бойовика – тільки справжнього. Для них такий контент – як цукерки. Ні, як класний жирний стейк.

Республіканська база цінує особисту свободу та впевненість у своїх силах, самодостатність. Їм розповіли, як Україна воює своїми силами.

Нам потрібно допомогти не тому, що ми слабкі і потребуємо подачі. Нам треба допомогти, бо ми круті. Тому що ми – свої. Такі, як ви, дорогі ріденьки та консерватори. Ви ходите на полювання, надягаєте камуфляж, розпалюєте багаття, демонструєте силу. Ми робимо те саме, тільки воюємо по-справжньому, як у бойовиках, які ви дивитеся під пиво", – наголосила експерт.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉