Facebook Pixel

Депутат Одеської облради Антон Трифон поширює в соцмережах теорію змови про «хімтрейли»

Депутат Одеської облради вважає, що коронавірус — це «хімічне отруєння із симптомами пневмонії». Фото: Anukrati Omar/Unsplash

Депутат Одеської облради вважає, що коронавірус — це «хімічне отруєння із симптомами пневмонії». Фото: Anukrati Omar/Unsplash

Депутат Одеської облради Антон Трифон («За майбутнє») заявив, що білі смуги, які залишаються в небі за літаком, — це «викиди з дивним запахом хімії», що спричиняють «хімічне отруєння із симптомами пневмонії». Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Quote«Мені багато людей із сіл дзвонять і розповідають, що бачили такі літаки із цими викидами, а потім відчували дивний запах хімії. Прохання: у кого є можливість, фотографувати чи на відео знімати, щоб ми зрозуміли, що насправді відбувається», — написав депутат.

Свій допис він супроводив зображенням, на якому міститься фейкова інформація про те, що коронавірус — це не вірус, а «хімічне отруєння із симптомами пневмонії», яке нібито спричинене речовиною, що розпиляється з літаків.

Контекст. Зазначимо, що інформація, яку опублікував депутат, стосується відомої конспірологічної теорії про «хімтрейли». Згідно із цією теорією, з літаків розпорошують хімікати, які спричиняють хвороби.

Telegram Logo

«Хімтрейлами» називають білі смуги, що залишаються в небі за літаком, проте насправді це лише конденсаційні сліди, які утворюються через різницю температур під час викиду гарячого повітря з двигуна в холодне довкілля на великій висоті.

Коментарі

Всі новини