Facebook Pixel

Захід боїться звільнення Криму, бо уявляє собі Першу світову — Курт Волкер

Курт Волкер: чому Захід боїться повернення Криму Україною

Курт Волкер: чому Захід боїться повернення Криму Україною

Серед союзників України справді є страхи щодо того, як Україна повертатиме Крим.

Про це експосол США у НАТО та спецпредставник США у переговорах щодо України Курт Волкер розповів під час виступу в American University Kyiv, пише SPEKA. Першу частину розмови з Волкером — про перемогу України, корупцію, нового міністра оборони Рустема Умєрова, читайте за посиланням.

Quote«На Заході справді є ті, кого лякають думки щодо того, як Україна повертатиме Крим, але, на мою думку, це повʼязано з нерозумінням, як це відбуватиметься», — пояснив він.

Описуючи свої страхи, союзники уявляють собі морпіхів, які біжать по пляжу під шквальним вогнем артилерії, зазначає спецпредставник США.

Quote«Але, панове, це ж не Галліполі   Term Tooltip півострів у європейській частині Туреччини між Саросською затокою Егейського моря та протокою Дарданелли, за Першої світової був ареною запеклих боїв під час Дарданелльської операції 1915-1916, яка закінчилася поразкою військ Антанти. close », — зазначив Волкер.

За його словами, для повернення Криму Україна має унеможливити підтримку росією його окупації, зокрема, постачання й утримання військового контингенту.

Quote«Якщо відрізати Крим від російських ланцюжків постачання, географія зробить свою справу, і Крим незабаром знову стане українським», — упевнений Волкер.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉