Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Zoom на тлі пандемії заробила за квартал більше, ніж за весь 2019 рік

Результати діяльності компанії виявилися набагато кращими за всі прогнози. Фото: thestreet.com

Результати діяльності компанії виявилися набагато кращими за всі прогнози. Фото: thestreet.com

Виручка компанії Zoom Video Communications у другому кварталі склала $663,5 млн, що на 355% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Результати діяльності компанії виявилися набагато кращими за всі прогнози.

Виручка склала $663,5 млн, що на 355% більше у річному вимірі та більше, ніж компанія заробила за весь 2019 рік. Прибуток склав $186 млн, а торік він був $5,5 млн.

Такі результати пояснюються величезним зростанням попиту на послуги компанії. Кількість активних щомісячних користувачів відеосервісів Zoom у другому кварталі зросла на 4700% у річному вимірі. Кількість зареєстрованих на платформі Zoom організацій і компаній з більш як десятьма співробітниками зросла на 458% і перевищила 370 тис.

Zoom очікує, що за підсумками року її виручка складе від $2,37 млрд до $2,39 млрд.

Після публікації звітності акції Zoom на біржі злетіли на 25%. У підсумку творець і глава Zoom Ерік Юань став багатшим на $4 млрд. З початку року акції компанії зросли на 373%.

zoom-0109.png

Додатково. Zoom Video Communications, Inc. (Zoom) — американська компанія зі штаб-квартирою у Сан-Хосе, Каліфорнія. ЇЇ було засновано 2011 року Еріком Юанем, колишнім віцепрезидентом Cisco WebEx. Він залишив Cisco у квітні 2011 року разом із 40 інженерами для запуску нової компанії.

У червні Zoom оголосила, що наскрізне шифрування відеодзвінків буде забезпечено усім користувачам, а не лише тим, у кого є платна підписка, як передбачалося раніше.

Президія урядової комісії Росії з цифрового розвитку схвалила список рішень на основі «наскрізних технологій»: штучний інтелект, інтернет речей, великі дані та інше. На них країна виділить 46,3 млрд рублів (понад $623 млн) з 2020-го по 2024 рік. Підтримку нададуть створенню мультиплатформної операційної системи, яка підтримуватиме процесори, системи розпізнавання на основі штучного інтелекту, платформи для онлайн-освіти та охорони здоров'я, а також російських аналогів Zoom і Microsoft Teams.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини