Facebook Pixel

ЗНО у 2022 році поки що не скасовано – Шкарлет

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) в Україні у 2022 році поки що не скасовано, є велика ймовірність того, що вступ до вишів відбуватиметься у звичайному форматі. Про це глава Міносвіти Сергій Шкарлет сказав у телевізійному ефірі.

«Ми опрацьовували варіанти ситуації, коли спілкувалися з батьківською спільнотою, з депутатами з освітнього комітету. Ми вносили на реєстрацію законопроєкт, який одноразово змінював би процедуру вступу. Є три варіанти можливого вступу без використання ЗНО в тому стандартному форматі, у якому воно прописане в законі. Але сьогодні це лише пропозиції», – пояснив міністр.

Він зазначив, що відповідний законопроєкт навіть не було поставлено на голосування на пленарному засіданні парламенту 15 березня.

Тому процес ЗНО «проходить у тому форматі, у якому завжди відбувався в країні».

Нагадаємо: освітній омбудсмен Сергій Горбачов 9 березня різко висловився проти скасування ЗНО як механізму доступу до вищої освіти у 2022 році.

В Українському центрі оцінювання якості освіти повідомляли, що пробне ЗНО в березні поточного року не проводитиметься. Там також сказали, що нормативних документів, які регулюють процедуру вступу до закладів вищої освіти у 2022 році, ще немає.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉