Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зеленський висунув вимогу за програмою кредитів 5-7-9%

Фото: Офіс президента

Фото: Офіс президента

Президент Володимир Зеленський провів зустріч із членами Кабміну, представниками парламентських комітетів і керівництвом правоохоронних органів.

Під час зустрічі Зеленський наголосив, що процедуру видачі кредитів для підприємців у рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%» має бути спрощено. Про це повідомили в Офісі президента.

Загалом Мінекономрозвитку планує реалізувати програму стимулювання економіки, яка включає 230 конкретних заходів для пріоритетних галузей економіки. Про це розповів голова міністерства Ігор Петрашко.

Крім того, стимулювання передбачає кредитування в рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%». Також після ухвалення необхідних законопроєктів планується запуск ще однієї програми кредитування «Нові гроші».

Контекст. За перший тиждень літа кількість нових кредитів банків-партнерів держпрограми «Доступні кредити 5-7-9%» склала 51 на загальну суму 32,6 млн грн. А перший підприємець уже рефінансував свій кредит на суму 1,1 млн грн у Приватбанку під 0% до кінця березня наступного року. Попит на позики склав майже 390 млн гривень.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини