У вівторок, 25 жовтня, користувачі WhatsApp по всьому світу від самого ранку почали скаржитися на збій у роботі програми. Більшість із них повідомила про проблеми з надсиланням повідомлень, частина – зіткнулися з труднощами з входом до застосунку.
Як свідчать дані Downdetector, на збій скаржилися користувачі зі США, країн Африки, Азії та Європи. Зокрема, у Британії на проблеми в роботі програми поскаржилися понад 68 тис. людей, у Сінгапурі – 19 тис., в Індії – 11 тис.
За кілька годин користувачі стали повідомляти про відновлення стабільної роботи застосунку, пише The Guardian.
«Ми знаємо, що сьогодні люди мали проблеми з відправленням повідомлень у WhatsApp. Ми виправили проблему й просимо вибачення за незручності», — заявив представник Meta Platforms, материнської компанії WhatsApp.
Компанія не стала розкривати, що стало причиною масштабного збою.
На тлі кількагодинного перебою в роботі соцмережі заполонили дописи та меми з хештегом #whatsappdown.
Контекст. Нагадаємо: 16 вересня спостерігався збій у роботі monobank. Як з'ясувалося, це стало наслідком надпотужної DDoS-атаки.