Заборона TikTok: після Індії сервіс можуть забанити США та Японія

Фото: pixabay

Фото: pixabay

Група японських законотворців шукає шляхи для заборони TikTok та низки інших китайських застосунків. Основна причина такого рішення — побоювання, що дані японських користувачів опиняться в руках Пекіна.

Про це повідомив сайт TechCrunch.

Такі ж настрої панують і в США. Уряд країни вже давно розмірковує над тим, щоб заборонити сервіс. Ще активніше цю ідею почали обговорювати після того, як заборонити TikTok наважилася Індія.

Telegram Logo

Японія була одним із перших закордонних успіхів TikTok. Команда локалізаторів залучила до співпраці японську телеведучу Киносіту Юкіну, завдяки якій застосунок став популярним у країні.

У магазині iOS TikTok перебуває на першому місці серед застосунків для розваг і посідає п'яте місце серед завантажених додатків усіх категорій.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Проте в TikTok заявили, що вони є дистанційованими від китайського контролю, адже в компанії американський гендиректор й американська команда розробників. А дані американських користувачів були викрадені в США та Сингапурі.

Контекст. Наприкінці червня індійський уряд назвав загрозою національній безпеці використання 59 застосунків, пов'язаних із Китаєм, і заборонив їх. До переліку цих застосунків потрапили TikTok, UC Browser, UC News, Weibo та ін.

США розглядають можливість внесення компанії Byte Dance (власника TikTok) до «чорного списку» Міністерства торгівлі. У разі ухвалення такого рішення американські компанії не зможуть розміщувати TikTok у магазинах застосунків.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини