Facebook Pixel

Урсула фон дер Ляєн пропонує ЄС закупити зброю для України на прибутки від заморожених активів рф

Європейському Союзу слід розглянути можливість використання прибутку від заморожених російських активів для придбання військових поставок для України, заявила президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн. Про це пише Reuters.

Quote«Настав час розпочати розмову про використання доходів від заморожених російських активів для спільної закупівлі військової техніки для України», – заявила вона в Європейському парламенті, закликаючи ЄС робити більше в оборонній політиці.

За її словами, не може бути сильнішого символу та більшої користі для цих грошей, ніж «зробити Україну та всю Європу безпечнішим місцем для життя».

Quote«Не слід перебільшувати ризики війни, але до них слід бути готовими, і це починається із гострої необхідності відновлення, поповнення та модернізації збройних сил держав-членів», – сказала вона.

У своєму виступі фон дер Ляєн оголосила про нову Європейську стратегію промислової оборони, яку Єврокомісія представить найближчими тижнями, заявивши, що однією з її основних цілей буде визначення пріоритетності спільних закупівель, а також різке збільшення оборонно-промислового потенціалу ЄС в найближчі пʼять років.

Вона сказала, що посилення європейських зусиль у галузі оборони не зменшить потреби в альянсі НАТО.

Quote«Насправді більш суверенна Європа, особливо у сфері оборони, є життєво важливою для зміцнення НАТО», – пояснила вона.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉