Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

136 українців отримають мікрогранти від держави на власну справу

136 переможців першої хвилі програми «Власна справа» отримають мікрогранти на старт чи розвиток свого бізнесу.

Про це повідомила заступниця міністра економіки України Тетяна Бережна.

Quote«Уряд і далі підтримує бізнес і стимулює його розвиток через надання грантів. Програма мікрогрантів має дуже великий попит з-поміж українців, які прагнуть започаткувати власну справу або розширити її. У першу хвилю подання заяв на отримання мікрогрантів надійшло майже 900 звернень. За результатами їхнього розгляду 136 українців визначено переможцями, вони отримають від держави до 250 тис. грн фінансової підтримки на підприємницьку діяльність. Під час реалізації своїх бізнес-проєктів вони створять понад 300 нових робочих місць», — повідомила Тетяна Бережна.

Найбільше переможців, які отримають мікрогранти, з Львівської області — 17 осіб, Рівненської — 13, Київської — 11 і міста Києва — 14. З-поміж них майже порівну жінок (53%) і чоловіків (47%), понад 70% грантоотримувачів мають вищу освіту.

Переможці реалізовуватимуть свої бізнес-проєкти у сферах:

  • оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспорту — 51 отримувач;
  • тимчасового розміщення та організації харчування — 20;
  • переробної промисловості — 14;
  • професійної, наукової та технічної діяльності — 10.

Торік мікрогранти на започаткування чи розвиток бізнесу отримали понад 3 300 заявників на загальну суму 777 млн грн. У 2023 році на програму «Власна справа»в бюджеті передбачено 1,8 млрд грн, що дасть змогу видати приблизно 10 тис. мікрогрантів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини