Як обміняти водійське посвідчення на нове онлайн

Ілюстрація: головний сервісний центр МВС

Ілюстрація: головний сервісний центр МВС

Головний сервісний центр МВС обіцяє заміну прав упродовж 24 годин.

Відповідно до законодавства України порядок обміну водійського посвідчення не передбачає повторного складання іспитів. А сама процедура заміни проводиться незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування водія.

Щоби обміняти права онлайн, потрібно зайти в особистий «Електронний кабінет водія», вибрати послугу «Відновлення і обмін посвідчення водія» й завантажити повний перелік необхідних документів. До якого входять скани внутрішнього паспорта, довідки про присвоєння ідентифікаційного коду, чинної меддовідки (форма «083») і, власне, актуального водійського посвідчення.

Telegram Logo

«Ви — водій! Ігри, включення режиму «Король доріг», упевненість «а раптом проскочу» залиште вдома. У ваших руках найцінніше — життя людей. З любов'ю, сервісні центри МВС», — нагадує водіям Міністерство внутрішніх справ про необхідність їздити з актуальними водійськими правами.

Якщо всі документи завантажено правильно, упродовж доби з моменту оброблення заявки її статус має змінитися на «оброблено», і цифрові права автоматично з'являться в застосунку «Дія». Залишається лише зайти до найближчого сервісного центру Міністерства внутрішніх справ і забрати пластикове посвідчення. МВС обіцяє, що процедура відбуватиметься без черги і триватиме менше ніж хвилину.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини