Facebook Pixel

Франція не збирається застосовувати ядерну зброю проти рф у разі ядерного удару росії по Україні

Франція не має наміру застосовувати ядерну зброю проти росії, якщо агресор вдасться до ядерного удару по Україні. Про це заявив французький глава держави Емманюель Макрон, пише The National News.

Quote«Наша доктрина спирається на фундаментальні інтереси нації… росія має ядерну зброю, так само, як і Франція. Наша доктрина із цього питання є чіткою. Стримування працює. Чим менше ми про це говоримо, тим менше роздмухуємо загрозу й тим більше до нас довіри», — зазначив він.

Президент Франції наголосив, що його російський колега Путін має повернутися за стіл переговорів і допустив, що Києву в якийсь момент все-таки доведеться вести з ним перемовини.

Макрон наголосив, що починаючи з вихідних війна рф в Україні вступила в «безпрецедентну стадію». Він додав, що метою масованих ракетних обстрілів було «зламати український супротив».

Він визнав, що Франція не має змоги надати Україні все, що вона просить. Макрон пояснив, що мусить «залишити небагато для нас, щоб захисти себе та східний фланг (НАТО)».

Також він анонсував надання Україні систем ППО після масованих обстрілів країни російськими ракетами, снарядами та безпілотниками.

Контекст. Нагадаємо: 11 — 13 жовтня міністри оборони країн НАТО зустрічаються в Брюсселі, зокрема, з питання ситуації в Україні, у форматі Рамштайн-6. Запит України зрозумілий: сучасна ППО, аби захистити українські міста як від російських ракет, так і від дронів-камікадзе Shahed-136, 2400 одиниць яких рф замовила в Ірані.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉