Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Воєнний стан та мобілізація триватимуть в Україні ще 90 днів: до коли їх продовжили цього разу

Воєнний стан та мобілізацію в Україні продовжили до 19 лютого 2023 року. Фото: dailylviv.com

Воєнний стан та мобілізацію в Україні продовжили до 19 лютого 2023 року. Фото: dailylviv.com

Верховна Рада України під час засідання у середу, 16 листопада, проголосувала за продовження ще на 90 днів воєнного стану та загальної мобілізації. Таким чином, вони триватимуть ще мінімум до 19 лютого 2023 року.

Підтримали продовження воєнного стану в Україні 294 народні депутати. За продовження строку проведення загальної мобілізації проголосували 297 парламентарів.

Варто зазначити, що цього разу під час голосування обговорення питання продовження воєнного стану та мобілізації у сесійному залі не було.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Нагадаємо, Верховна Рада вже п'ять разів голосувала за продовження дії воєнного стану та мобілізації в Україні. Це відбулося 24 лютого, 15 березня, 21 квітня, 15 серпня та 16 листопада.

Контекст. Вперше воєнний стан в Україні ввели після повномасштабного нападу росії 24 лютого. Відтоді його продовжували вже декілька разів за ініціативи президента Володимира Зеленського.

Воєнний стан — це особливий правовий режим, який вводять під час збройної агресії чи загрози нападу на країну. Крім того введення воєнного стану можливе у разі небезпеки державній незалежності України та її територіальній цілісності.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини