Водії Uber зможуть самі встановлювати вартість поїздки — WSJ

Фото: unsplash

Фото: unsplash

Сервіс онлайн-замовлення таксі Uber тестує функцію, завдяки якій водії зможуть самі встановлювати тариф на проїзд, підвищуючи його навіть уп'ятеро, пише газета The Wall Street Journal.

Функція працює за принципом аукціону і наразі доступна для водіїв з Каліфорнії, які їздять з аеропортів Санта-Барбари, Палм-Спрінгс і Сакраменто. Водії можуть встановити тариф у розмірі від 110% до 500% від суми, яку розрахує Uber. Після того, як надійде замовлення автівки від аеропорту, система з'єднуватиме клієнта з водієм, який запропонує найменшу ціну.

Програму тестують саме в Каліфорнії, тому що у цьому штаті у вересні було ухвалено закон про трудові права фрілансерів та тих, хто працює за домовленістю. Новий закон надає цим робітникам такі самі права та соціальні гарантії, як і найманим співробітникам. Зокрема нововведене в Каліфорні законодавство змінило роботу Uber. Тепер водії можуть наперед бачити, куди хоче поїхати пасажир, і мають право відмовитися від невигідних замовлень.

Telegram Logo

Uber Technologies — американська міжнародна публічна компанія зі Сан-Франциско, яка розробила мобільний застосунок для пошуку, виклику й оплати таксі або послуг приватних водіїв, а також послуг з доставки їжі. Компанію заснували у 2009 році Гаррет Кемп і Тревіс Каланик. В Україні Uber почала працювати в 2016 році.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини