Facebook Pixel

Вітренко пообіцяв ринкову ціну на газ нижче за 7 гривень до кінця 2021 року

Юрій Вітренко. Фото: УНІАН

Юрій Вітренко. Фото: УНІАН

Тимчасовий виконувач обов'язків міністра енергетики України Юрій Вітренко заявив, що до кінця 2021 року ціна на газ для населення не перевищить рівень, який діє зараз, тобто 6,99 грн за кубометр.

Про це він заявив на форумі «Україна 30», передає агентство «Інтерфакс-Україна».

«Ми не допустимо, щоб ціна на газ до кінця року збільшувалася... Конкуренція буде. Постачальники мають конкурувати меншою ціною. Ми не будемо навіть встановлювати якісь адміністративні обмеження, ми просто хочемо зробити таку структуру ринку, такий дизайн ринку, так боротися зі зловживаннями, щоб у ринковий спосіб зробити так, що будуть різні ціни. Водночас вони не будуть вищими за 6,99 грн за кубометр».

Юрій Вітренко

Юрій Вітренко

Голова правління «Нафтогазу»

Водночас Вітренко зазначив, що з огляду на кон'юнктуру європейського ринку ціни можуть збільшуватися, але український уряд не допустить зростання, оскільки зараз працює над стійким рішенням, яке дасть змогу зробити так, щоб до кінця 2021-го люди не платили за газ більше ніж 6,99 грн за кубометр. Зокрема, планується забезпечити вільний вихід газу власного видобутку на ринок у вигляді річного продукту для реалізації населенню постачальниками.

Telegram Logo

Контекст. Раніше Кабмін затвердив максимальну ціну на газ на рівні 7 грн за кубометр. Також було встановлено й максимальну вартість розподілу газу — 1,8 грн за кубометр.

Коментарі

Всі новини