Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 6 серпня 2022 року — Генштаб ЗСУ

Війна в Україні: що на фронтах на ранок 6 серпня 2022 року. Фото: Генштаб ЗСУ

Війна в Україні: що на фронтах на ранок 6 серпня 2022 року. Фото: Генштаб ЗСУ

У суботу, 6 серпня, розпочалася сто шістдесят четверта доба російсько-української війни.В Чорному морі в бойовій готовності перебувають чотири носії високоточної зброї. По всій території України зберігатись висока загроза ракетних ударів, повідомляє Генштаб ЗСУ.

Волинський, Поліський та Сіверський напрямки

Суттєвих змін не відбулося. Росіяни обстріляли райони поблизу Гаю та Михальчиної Слободи (Чернігівщина) та Нової Гути (Сумщина).

Слобожанський напрямок

Ворог зосередився на обороні зайнятих позицій та недопущенні подальшого просування підрозділів ЗСУ.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Харківський напрямок

Загарбники продовжили обстрілювати райони Прудянки, Слатиного, Питомника, Петрівки, Коробочкиного, Мосьпанового та Замулівки. Зафіксовані авіа удари біля Верхнього Салтова та Леб’яжого.

Слов’янський напрямок

Російські окупанти гатили з артилерії по районах населених пунктів Мазанівка, Краснопілля, Сугилівка, Карнаухівка та Вірнопілля.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Донецький напрямок

Ворог сконцентрувався на Бахмутському та Авдіївському напрямках. Активно використовує штурмову та армійську авіацію.

Краматорський напрямок

Росіяни обстріляли райони Спірного та Івано-Дар’ївки.

Бахмутський напрямок

Армія рф гатила з танків, артилерії та ракетних систем по районах населених пунктів Бахмутське, Торецьк, Білогорівка, Краснополівка, Північне та Вершина. Зафіксовані авіаційні удари поблизу Зайцевого, Соледара, Бахмута та Берестового. Ворожі сили дій сиди безуспішну спробу наступу на напрямках Яковлівка – Вершина та Кодема – Зайцеве. Бої тривають у напрямку на Бахмут.

Авдіївський напрямок

Противник обстріляв райони Нью-Йорка, Первомайського, Водяного та Опитного. Зафіксовані авіаудари біля Новоградського, Павлівки та Пречистівки. Агресор намагався вести наступ в напрямку Лозове – Невельське, однак успіху не мав та був змушений відступити.

Новопавлівський та Запорізький напрямки

Російські загарбники не припиняють обстрілювати райони населених пунктів Вугледар, Павлівка, Шевченко, Новоданилівка, Вільне Поле, Бурлацьке, Зелене Поле, Зелений Гай, Червоне, Степове та Времівка. Неподалік Мар’їнки, Малих Щербаків, Новоандріївки, Новосілки та Темирівки зафіксовані авіа удари.

Південнобузький напрямок

Ворог переключився на оборону. Російські підрозділи сконцентрувались на утриманні зайнятих рубежів. Окупанти завдали вогневого ураження по районах населених пунктів Лимани, Прибузьке, Таврійське, Луч, Мирне, Партизанське, Благодатне, Широке, Киселівка, Квітневе, Кавказ, Біла Криниця, Білогірка, Добрянка, Осокорівка та Миколаївка. Біля Андріївки, балки Хуторської та урочища Плотницького зафіксовані авіаудари.

Коментарі

Всі новини