Facebook Pixel

Українські військові ліквідували на Херсонщині та Запоріжжі близько сотні окупантів

Українські військові ліквідували у Голій Пристані на Херсонщині ще 18 російських окупантів та поранили двох. Про це повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України.

Quote«У Голій Пристані підтверджено загибель 18-х і поранення двох загарбників після удару по адмінбудівлі», — йдеться у повідомленні.

Також Силами оборони України 2 листопада було знищено ворожий С-300 та вантажівки із боєприпасами в Енергодарі.

Quote«Близько 20 солдатів окупаційних військ дістали травми різного ступеня тяжкості», — зазначили у Генштабі.

Крім того, 3 листопада в окупованому Мелітополі в результаті удару по пункту управління окупантів було знищено близько десяти одиниць техніки та поранено близько 50 окупантів. Ще близько 80 одиниць військової техніки в ангарах було пошкоджено.

Контекст. Станом на 4 листопада українским військовим вдалося ліквідувати 74 840 російських загарбників.

Подякувати 🎉