Facebook Pixel

Кому засяє світло 1 — 2 квітня 2023 року

30 березня для відновлення світла на Херсонщині працювали 40 бригад: 196 робітників і 71 одиниця техніки. Енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Берислав, Нововоскресенське, Хрещенівку, Новопетрівку, Калинівське, Таврійське, село Максима Горького, Давидів Брід, Херсон, Крутий Яр, Посад-Покровське, Олександрівку та Велетенське. Почали подавати напругу у вісім населених пунктів на Херсонщині: Крутий Яр, Львівські Отруби, Таврійське, Раківку, село Тараса Шевченка, Новосілку, Першотравневе та село Максима Горького. Загалом це 513 абонентів, які відучора мають світло.

У Києві та області компанія «Укренерго» скасувала графіки стабілізаційних відключень електроенергії

Це дає змогу повернути електроенергію всім жителям регіону. Утім, енергетики попереджають, що ситуація в енергосистемі залишається складною.

Через те мешканців столиці та Київської області просять стежити за офіційними повідомленнями.

А от ремонтні бригади Одещини переведено в посилений режим

У регіоні очікується погіршення погодних умов. За даними синоптиків, по області буде дощ і пориви вітру. Через це 206 ремонтних бригад «ДТЕК Одеські електромережі» перебувають у підвищеній готовності, щоб у разі аварій якнайшвидше повертати світло в домівки українців.

Сильні пориви вітру можуть спричинити падіння дерев і обрив дротів. У ДТЕК закликають бути обережними, не нехтувати правилами безпеки й не наближатися до обірваних ліній електропередачі.

У Дніпропетровській області не чекають на відключення

За інформацією НЕК «Укренерго», споживання менше, як порівняти з попередніми днями. Станом на 31 березня дефіцит електроенергії відсутній, тому до Дніпропетровської області не доведено ліміти енергоспоживання.

Можливі відключення споживачів у деяких районах Харківської області

Як зазначив міністр енергетики України Герман Галущенко, генерації електроенергії достатньо, щоб повністю забезпечити споживачів. Утім, через негоду можливі тимчасові відключення електропостачання в деяких районах Харківської області.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉