Facebook Pixel
banner-kolo-md.jpg

В Україні запускають систему е-ТТН – як долучитися до тестування

З 1 лютого 2023 в Україні розпочнеться тестування електронних товарно-транспортних накладних. е-ТТН стануть обов’язковими з 1 серпня в Україні, повідомив голова Агентства відновлення та розвитку інфраструктури України Мустафа Найєм.

Впровадження системи е-ТТН допоможе бізнесу відмовитися від паперових накладних. Система дозволятиме працювати з документом у режимі реального часу одночасно всім сторонам вантажоперевезення – відправнику, одержувачу та перевізнику – та проводити взаєморозрахунки за перевезення.

Quote«Ми точно розуміємо, що е-ТТН зробить ринок вантажних перевезень прозорішим, менш корумпованим. Для бізнесу використання електронних накладних буде дешевшим за паперові. І загалом – це перший крок до впровадження міжнародних документів – e-CMR», — заявив Найєм.

Остаточний перехід на цифрові накладні відбудеться з 1 серпня 2023 року. Потягом 6 місяців бізнес має адаптувати логістику до нової системи.

Найєм закликав бізнес долучитися до тестування системи. Для цього компанії потрібно укласти договір з одним із провайдерів ЕДО на сайті системи та спробувати застосувати е-ТТН на локальному процесі.

Нагадаємо, у п’ятницю 27 січня, заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Мустафа Найєм очолив Агентство відновлення та розвитку інфраструктури України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉