Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В Україні вперше випробували космічну ракету-носій

Фото: facebook.com/yuzhnoye

Фото: facebook.com/yuzhnoye

Конструкторське бюро «Південне» вперше в історії незалежної України провело вогневі випробування космічної ракети-носія класу «Циклон-4». Про це повідомила пресслужба бюро.

23 серпня відбувся запуск третього ступеня ракети-носія середнього класу «Циклон-4», спроектованої КБ «Південне» і виготовленого на «Південмаші».

Під час вогневих випробувань всі системи відпрацювали відмінно, двигун ступеня вмикався п'ять разів, як і було заплановано конструкторами. Випробування були визнані успішними.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Саме третій ступінь ракети-носія «Циклон-4» працюватиме безпосередньо в космосі та виводитиме супутники в цільову точку, зазначили в бюро.

Контекст

  • Вогневі випробування є заключними перед першими льотними випробуваннями третього ступеня ракети-носія. Ракета призначена для роботи безпосередньо в космосі та виведення на орбіту супутників.
  • До складу третього ступеня РН «Циклон-4» входить рідинний ракетний двигун РД-861К, призначений для створення тяги і маневрування. Основні конструкторські рішення закладені до складу другого ступеня нової ракети-носія «Циклон-4М».
Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини