Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

На честь волонтерів з ІТ-спільноти: в Україні випустять нову поштову марку

В Україні випустять поштову марку на честь волонтерів з ІТ-спільноти. Фото: mediacenter.org.ua

В Україні випустять поштову марку на честь волонтерів з ІТ-спільноти. Фото: mediacenter.org.ua

В Україні створили поштову марку на честь волонтерів з ІТ-спільноти, які допомагають країні під час війни.

Нова поштова марка є спільним проєктом «Укрпошти» та компанії GlobalLogic.

За словами молодшого віцепрезидента GlobalLogic Ігоря Костіва, який продемонстрував марку в Медіацентрі Україна, новинка присвячена всім, хто надає допомогу Україні в цей нелегкий час.

Quote«Ми випустили ось таку марку спільно з «Укрпоштою» для того, щоб відзначити наших волонтерів і не тільки наших, які, з одного боку, є в IT, а з іншого боку, дуже багато жертвують, надають допомогу та послуги чи то Збройним силам, чи то гуманітарним акціям і місіям в Україні. Зокрема, на цій марці зображений коптер, здебільшого пов’язаний з IT-індустрією як такою, і це здебільшого те, що айтівці почали інвестувати в розвиток нашої обороноздатності й не тільки. І він зроблений у формі соняшника, яка досить часто асоціюється з Україною», — зазначив Костів.
znimok-ekrana-2022-08-26-o-163857.png

Він також додав, що вшанувати волонтерів зі сфери IT вирішили після того, як підрахували обсяг наданої допомоги.

Quote«Ми помітили, що станом на зараз наші консультанти вже зібрали та пожертвували понад 15 млн грн на різні ініціативи та акції, пов’язані чи то зі Збройними силами, чи то з гуманітарними акціями в Україні. А загалом компанія GlobalLogic уже задонейтила понад 500 млн грн на різні ініціативи в межах гуманітарних акцій, у межах допомоги Збройним силам», — розповів віцепрезидент GlobalLogic.

Контекст. До 31-ї річниці незалежності України «Укрпошта» випустила блок-марку «Вільні. Незламні. Непереможні» та конверт.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини