Facebook Pixel

В Україні новий плівковий скандал: заблоковано мережу сайтів із продажу наноплівок для автомобільних номерів

МВС порушило першу кримінальну справу за фактом торгівлі самоклейкими плівками на знаки державної реєстрації

Зростання кількості камер автоматичної фіксації порушень ПДР збільшило попит на «наноплівки» для знаків державної реєстрації. За твердженням продавців, завдяки особливим світловідбивальним властивостям наноналіпки роблять невидимими цифрові та літерні індекси.

Сайт МВС повідомляє, що кіберполіція блокувала мережу вебресурсів, які торгували цими диво-технологіями зі шпигунського арсеналу, і що тільки на інтернет-продажах плівок фігурант заробив понад мільйон гривень.

А ось про те, яку саме статтю КК України йому інкримінують, не повідомляється. Хоча це не менш цікаво, адже продавати захисні плівки взагалі та самоклейкі цифри з буквами в нас законом не заборонено. Заборонено клеїти щось на номерні знаки, але це вже зона відповідальності самих водіїв. Мабуть, йдеться про захист прав споживачів, адже, згідно із заявою кіберполіції, «товар не мав заявлених параметрів». Тобто насправді плівки не перешкоджали фотовідеофіксації номерів.

До речі, ми пробіглися основними сайтами, які торгують подібними плівками. Усі вони працювали та, як і раніше, пропонували свій кримінальний нанотовар.

Скан: My Gadget

Скан: My Gadget


Фото: Національна поліція

Фото: Національна поліція


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉