Facebook Pixel

Британія пропонує побудувати завод із виробництва зброї для України в Польщі

Очільник парламентського комітету з питань оборони Великої Британії Тобіас Еллвуд вважає, що в Польщі варто побудувати великий завод із виробництва зброї. Продукція, яка на ньому випускатиметься, постачатиметься в Україну в короткі строки.

На його думку, після розблокування Німеччиною постачань танків Leopard 2 і передачі Америкою Abrams це стане вельми логічним подальшим кроком у зміцненні обороноздатності України.

Еллвуд переконаний, що наявна нині модель постачань Україні західної зброї є не надто «життєздатною» через наявність різних логістичних шляхів і відмінності в типах боєприпасів.

Quote«У довгостроковій перспективі це просто неможливо. Танки сьогодні — так. Але нам необхідна стратегія, щоб переконатися, що Україна може себе захистити», — заявив він.

Також Еллвуд додав, що на Заході швидко скорочуються запаси зброї, а наявність окремого збройового заводу в Польщі може допомогти ЗСУ стати більш незалежною армією.

Quote«Давайте зробимо Україні так, щоб вони могли закуповувати власне обладнання за власними специфікаціями, ймовірно, за стандартами НАТО, і мати постійно захищений ланцюжок постачань», — резюмував він.

Нагадаємо, що уряд Канади передасть Україні чотири бойові танки Leopard 2А4 канадських Збройних сил.

Подякувати 🎉