Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Італійський одяг і французькі подарунки. В Україну зайдуть два зарубіжні бренди

Фото: FB / Pylones

Фото: FB / Pylones

Дмитро Ярмоленко, який володіє компанією Zeebra, що займається розвитком в Україні мережі з продажу товарів для будинку Butlers і косметики Glossip, підписав договір ще з двома зарубіжними брендами. Вони зайдуть в Україну до кінця 2020 року.

Як повідомив Ярмоленко виданню НВ, йдеться про італійську мережу магазинів одягу Miss Sixty і французські магазини подарунків Pylones.

Quote«Ми також ведемо переговори з іншими брендами. Що стосується Miss Sixty та Pylones, то вони відкриються в київському торгово-розважальному центрі Ocean Plaza», — додав він.

Ярмоленко також повідомив, що компанія планує зосередитися на розвитку в Києві і замислюється над орендою приміщень в інших торгових центрах столиці.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Нагадаємо: влітку цього року шведський меблевий ритейлер IKEA планує відкрити фізичний магазин в ТРЦ Blockbuster Mall.


Pylones — французька мережа магазинів подарунків. Її заснували 1985 року. Мережа налічує 110 магазинів у 20 країнах Європи, Близького Сходу, Південної Америки, Азії та Південної Африки.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Miss Sixty — це італійський бренд, який відомий завдяки жіночому джинсовому одягу. Під цим брендом також випускаються взуття, парфумерія та аксесуари.

Коментарі

Всі новини