Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Укртатнафта» вийшла на максимальний обсяг переробки на тлі зростання цін на бензин

«Укртатнафта» вивела Кременчуцький НПЗ на максимальні обсяги переробки нафти і готує до запуску систему випуску товарної продукції в збільшених обсягах.

«На 14 тисяч тонн вийшли ще 2 серпня, працюють обидві первинки. Відразу запустили другий риформинг, а вчора і другий крекінг», — сказав топ-менеджер підприємства enkorr.

За його словами, процес пуску нових установок торкнувся і ритмічності випуску дизпалива.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Виходимо на якість (дизпалива — The Page), були сюрпризи, але без них, як правило, не буває. Колеги з Мозирського НПЗ вже місяць входять в колію», — сказав співрозмовник.

Вихід на необхідні параметри за якістю займає деякий час.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«На пуску октанов високих не буває. Пару днів «п'ятірки» не готували, але завтра, думаю, вже почнемо», — зазначив співрозмовник видання.

Нагадаємо, що про плани вийти на переробку 14 тис. тонн нафтової сировини на добу (5,1 млн тонн на рік) «Укртатнафта» заявила в кінці липня. В результаті добове виробництво бензинів складе 4,5 тис. тонн, дизельного палива — 5 тис. тонн.

Під збільшення переробки підприємство наростило закупівлю нафти: в серпні очікується прибуття 5 танкерів сировини.

Довідка. «Укртатнафта» володіє єдиним чинним НПЗ в Україні (Кременчук). У 2020 році підприємство виробило 1,057 млн тонн дизельного палива, зайнявши 14,2% українського ринку. При цьому частка компанії на ринку бензинів становила 42% (884,2 тис. тонн), скрапленого газу — 5,6% (111 тис. тонн).

Коментарі

Всі новини