Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Укроборонпром» зазнав майже 1 млрд грн збитків через розкрадання

«Укроборонпром» втратив 896 млн грн протягом десяти років у рамках 583 кримінальних проваджень, з яких майже половина ініційована керівництвом держконцерну. Розслідування цих справ триває й досі.

Про це на своїй Facebook-сторінці написав заступник гендиректора «Укроборонпрому» Мустафа Найєм.

«Це — близько 300 тис. грн щодня, які виводили в офшори та розкладали по приватних кишенях», — написав він, додавши, що за весь час існування стосовно концерну або підприємств-учасників щотижня відкривалося одне кримінальне провадження.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Крім того, Найєм зауважив, що за останні шість місяців порушено 85 проваджень проти колишніх керівників оборонного комітету Верховної Ради. Вони, як стверджує Найєм, діяли у злочинній змові з чиновниками Міноборони та екскерівниками самого «Укроборонпрому» та його окремих підприємств.

Фото: facebook/Mustafa Nayyem

Фото: facebook/Mustafa Nayyem

Контекст

У лютому минулого року проєкт Bihus.Info випустив розслідування про те, як син Олега Гладковського (Ігор), а також Віталій Жуков та Андрій Рогоза постачали оборонним підприємствам контрабандні російські деталі або деталі з українських військових частин за завищеними у декілька разів цінами. Поставка відбувалася через три фірми-«прокладки», однією з яких нібито виступав колишній завод Петра Порошенка «Кузня на Рибальському». Сума розкрадань становила близько 250 млн грн.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Bihus.Info також стверджував, що до цих схем причетний сам Олег Гладковський, а також колишній глава «Укрспецекспорту» та керівник «Укроборонпрому» Павло Букін.

У червні газета «Дзеркало тижня» написала про те, що через тіньові схеми в «Укроборонпромі» можна було виводити з держбюджету до $400 млн на рік.

Коментарі

Всі новини